ZSS w Woszczelach


Idź do treści

Sukcesy

SUKCESY

ROK SZKOLNY 2016/2017

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
,,Jestem patriotą-kocham swoje miasto"
4.01.2017r. - Szkoła Podstawowa nr 5
im. Marii Konopnickiej w Ełku

I MIEJSCE - Agata Wiszniewska kl. IIIa
II MIEJSCE - Karolina Choruży kl. IIIb


Konkurs Plastyczny
,,Szkodliwe działanie środków uzależniających"
16.12.2016r. - Gmina Ełk
Zwyciężczyni - Zuzanna Zofia Horodko kl. V
WYRÓŻNIENIE - ZSS wWoszczelach

Międzyszkolny Konkurs Poetycki
,,Bezpiecznie i miło,
by się w szkole lepiej żyło"

14.12.2016r.- Szkoła Podstawowa nr 5
im. Marii Konopnickiej w Ełku

WYRÓŻNIENIE - Dawid Jakimyszyn kl. IIIb

Międzyszkolny Konkursu Plastyczny
pt. ,,Zakładka do książki"
2.12.2016r. - Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej w Ełku
WYRÓŻNIENIE - Jacek Wiszniewski kl. IIIb

Konkurs Recytatorski
w ramach obchodów
XVI Dnia Papieskiego
8.10.2016r. - Ełckie Centrum Kultury
kategoria kl. I - III SP
I MIEJSCE - Jakub Pikora kl. IIIb
III MIEJSCE - Gabriela Szuchnicka kl. IIIa
kategoria kl. IV - VI SP
I MIEJSCE - Zuzanna Horodko kl. V

Powiatowy Konkurs Plastyczny
,,Uśmiechnięte cztery łapy"
04.10.2016r. - Centrum Edukacji Ekologicznej
w Ełku
kategoria kl. I - III SP
LAUREAT- Aleksandra Kolator kl. IIIa

ROK SZKOLNY 2015/2016

Konkurs kulinarno-przyrodniczy
,,Wiosna na talerzu"
16 czerwca 2016r. - Zespół Szkół nr 6
im. M. Rataja w Ełku

III MIEJSCE - kl. IIa, ZSS w Woszczelach

IV Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej
w Stradunach
15.06.2016r. - Centrum Kultury Gminy Ełk
z/s w Stradunach

kategoria 6-9 lat
WYRÓŻNIENIE - Weronika Januszkiewicz kl. III
kategoria 10-13 lat
WYRÓŻNIENIE -Zuzanna Horodko kl. IV


II Gminny Turniej Wiedzy i Umiejętności
pod hasłem ,,Nature is fun - językowe
potyczki przyrodnicze"
3.06.2016r. - Szkoła Podstawowa
im. rtm. Witolda Pileckiego
w Rękusach

I MIEJSCE - ZSS WOSZCZELE
Drużyna w składzie:
Filip Koźlik kl. I
Jakub Pikora kl. II
Wiktoria Chmielewska kl. III
Wiktoria Żuk kl. III

IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Zaczarowany świat poezji Marii Konopnickiej"
2.06.2016r. - Szkoła Podstawowa nr 5
im. Marii Konopnickiej w Ełku
kategoria klas IV-VI
I MIEJSCE - Zuzanna Horodko kl. IV


XII Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny
19.05.2016r. - Park Naukowo-Technologiczny
w Ełku

III MIEJSCE - ZSS w Woszczelach
Drużyna w składzie:
Zuzanna Horodko kl. IV
Błażej Cwalina kl. V
Klaudia Szypulewska kl. VI

I FESTIWAL PIOSENKI ŚWIETLICOWEJ
,,JA I MOJA RODZINA"
17.05.2016r. - Szkoła Podstawowa nr 2
im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki w Ełku

II MIEJSCE - Weronika Januszkiewicz kl. III SP
WYRÓŻNIENIE - Aleksandra Kolator kl. IIa SP


VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny
,,DBAM O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO"
29.04.2016r. - Komenda Powiatowa Policji
w Ełku

etap powiatowy
LAUREAT - Karolina Choruży kl. IIb SP


Ogólnopolski Konkurs ,,Galileo 2016"
z języka polskiego
27.04.2016r. - Centrum Edukacji Szkolnej
w Warszawie

kategoria kl. IV
IV MIEJSCE - Zuzanna Horodko kl. IV

kategoria kl. V

WYRÓŻNIENIE - Jakub Strześniewski kl. V


Dziecięcy Konkurs Recytatorski
,,PRZEZ RÓŻOWĄ SZYBKĘ"
11.04.2016r. - Ełckie Centrum Kultury
turniej recytatorski
II MIEJSCE - Jakub Pikora kl. IIb SP
II MIEJSCE - Zuzanna Zofia Horodko kl. IV SP


Powiatowy Konkurs Plastyczny
,,Woda źródłem życia"
22.03.2016r. - Centrum Edukacji Ekologicznej
w Ełku
LAUREAT - Aleksandra Kolator kl. IIa SP
LAUREAT -Martyna Sulewska kl. VI

XII Międzyszkolny Turniej
Szkolnych Kas Oszczędności
klas II-III SP
18.03.2016r. - Zespół Szkół Samorządowych
w Stradunach
IV MIEJSCE - ZSS WOSZCZELE

Wojewódzki Konkurs z Fizyki
17.03.2016r. - Ełk
FINALISTA - Jakub Sulima kl III Gim.

Gimnazjalny Konkurs Czytelniczy
ze znajomości serii V.Roth
,,Niezgodna", ,,Zbuntowana", ,,Wierna"
11.03.2016r. - ZSS w Stradunach
III MIEJSCE - Daria Drozdowska Kl. II Gim.

Ogólnopolski Konkurs ,,Zuch"
8-9.03.2016r. - Centrum Edukacji Szkolnej
w Warszawie
język angielski
LAUREAT - Bogdan Mikołajczyk kl. IIa
edukacja wczesnoszkolna
LAUREAT - Wiktoria Żuk kl. III

Ogólnopolska Olimpiada ,,Olimpusek"
z edukacji wczesnoszkolnej
11.01.2016r. - Warszawa
LAUREAT - Bogdan Mikołajczyk kl. IIa
LAUREAT - Oliwia Sosnowska kl. IIa
LAUREAT - Gabriela Szuchnicka kl. IIa


Rejonowy Konkurs Techniczno - Plastyczny ,,Pocztówka dla Świętego Mikołaja"
21.12.2015r. - Centrum Aktywnego Wypoczynku ,,Gwarek" w Pięknej Górze
NAGRODA GŁÓWNA - Gabriela Szuchnicka Kl. IIa

Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek
16.12.2015r. - MODN w Ełku
III MIEJSCE - Weronika Januszkiewicz kl. III SP


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
pt. „Karykatura sławnego dyslektyka”
11.12.2015r. - Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej w Ełku
LAUREAT - Mateusz Sałek kl. III Gim.

Miejski Konkurs Techniczny
,,Bombkowy recykling"
04.12.2015r. - Centrum Edukacji Ekologicznej
w Ełku
WYRÓŻNIENIE -Klaudia Szypulewska kl. VI
WYRÓŻNIENIE - Aleksandra Łukaszewicz kl. I Gim.


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
,,Dzieciaki kochają zwierzaki -
domowy przyjaciel"
20.11.2015r. - Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Nowej Wsi Ełckiej
II MIEJSCE - Hubert Eryk Rąg kl. I SP
III MIEJSCE - Wiktor Jakimyszyn kl. ,,O"

WYRÓŻNIENIE - Zofia Kunda kl. I SP

Gminny Konkurs Plastyczny
,,Mój przyjaciel Miś"
20.11.2015r. - Przedszole Samorządowe
w Nowej Wsi Ełckiej

I MIEJSCE - Tobiasz Smarkiewicz, 3 lata
III MIEJSCE - Michalina Szuchnicka, 4 lata

Miejski Konkurs Plastyczny
„Moja ulubiona postać bajkowa”
02.11.2015r. - MODN w Ełku
kategoria kl. I - III SP
WYRÓŻNIENIE - Agata Wiszniewska kl. IIa

Powiatowy Konkurs Plastyczny
,,Uśmiechnięte cztery łapy"
02.10.2015r. - Centrum Edukacji Ekologicznej
w Ełku
kategoria kl. ,,O''
WYRÓŻNIENIE - Wiktor Jakimyszyn kl. ,,O"
kategoria kl. I - III SP
WYRÓŻNIENIE - Agata Wiszniewska kl. IIa
WYRÓŻNIENIE - Wiktoria Chmielewska kl. III

ROK SZKOLNY 2014/2015

TURNIEJ JĘZYKOWY ,,ENGLISH IS FUN"
12.06.2015r. - Szkoła Podstawowa
im. rtm. Witolda Pileckiego
w Rękusach

II MIEJSCE - ZSS WOSZCZELE


XXI Festiwal Piosenki Dziecięcej
ZŁOTA NUTKA 2015
27.05.2015r. - Ełckie Centrum Kultury
ZŁOTA NUTKA - Kinga Balcer kl. III SP
WYRÓŻNIENIE - Oskar Choruży kl. III G


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
,,Wiosenna łąka"
20.05.2015r. - MODN w Ełku
kategoria prac przestrzennych:
III MIEJSCE - Zofia Łukaszewicz kl. Ia SP
WYRÓŻNIENIE - Wiktoria Żuk kl. II SP
kategoria prac płaskich:
I MIEJSCE - Patrycja Stępińska kl. III SP
III MIEJSCE - Andżelika Bernatowicz kl. Ia SP
WYRÓŻNIENIE - Kacper Pruszyński kl. III SP
WYRÓŻNIENIE - Roksana Bielecka kl. III SP

Wojewódzki Konkurs Plastyczny
„Dbam o swoje bezpieczeństwo”
etap powiatowy

12.05.2015r. Komenda Powiatowa Policji w Ełku
LAUREAT - Weronika Choruży kl. III SP

Ogólnopolski Konkurs "Zuch"
z języka angielskiego
08.05.2015r. - Centrum Edukacji Szkolnej
I MIEJSCE - Bogdan Mikołajczyk kl. Ia SP

Ogólnopolski Konkurs "Zuch"
z edukacji zintegrowanej
08.05.2015r. - Centrum Edukacji Szkolnej
klasa Ia (na 5503 tys. osób)
18 miejsce - Aleksandra Kolator
19 miejsce - Gabriela Szuchnicka
43 miejsce - Rafał Zdanowicz
klasa III (na 4307 tys. osób)
4 miejsce - Zuzanna Horodko
17 miejsce - Gabriela Łukaszewicz

Międzynarodowy Konkurs
,,Kangur Matematyczny"

WYRÓŻNIENIE - Mateusz Mikołajczyk kl. V


Powiatowy Konkurs Plastyczny
,,Z kim wiosna przyleciała"
29.04.2015r. - Centrum Edukacji Ekologicznej
w Ełku

kategoria gimnazjum
WYRÓŻNIENIE - Patrycja Lutrzykowska kl. I
WYRÓŻNIENIE - Magdalena Jolanta Chomik kl. I
WYRÓŻNIENIE - Gabriel Piela kl. III
WYRÓŻNIENIE - Martyna Ruszczyk kl. III
WYRÓŻNIENIE - Julia Strześniewska kl. III
WYRÓŻNIENIE - Szymon Sobolewski kl. III
WYRÓŻNIENIE - Izabela Osewska kl. III

Dziecięcy Konkurs Recytatorski
,,PRZEZ RÓŻOWĄ SZYBKĘ"
14.04.2015r. - Ełckie Centrum Kultury
kategoria klas I-III SP
turniej recytatorski
II MIEJSCE - Zuzanna Zofia Horodko kl. III SP
turniej teatru jednego aktora
II MIEJSCE - Kinga Balcer kl. III SP

XI Międzyszkolny Turniej
Szkolnych Kas Oszczędności
klas II-III SP
26.03.2015r. - Zespół Szkół Samorządowych
w Stradunach
IV MIEJSCE - ZSS WOSZCZELE

Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy
z języka angielskiego
dla uczniów szkół podstawowych
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
w Olsztynie
Etap Wojewódzki 2014/15
I MIEJSCE - Mateusz Mikołajczyk kl. V

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
,,Świąteczne drzewo genealogiczne"
16.01.2015r. - Szkoła Podstawowa nr 5
im. Marii Konopniciej w Ełku

kategoria kl. ,,O'' - I
I MIEJSCE - Jakub Lutrzykowski kl. Ia SP
III MIEJSCE - Gabriela Szuchnicka kl. Ia SP


Powiatowy Konkurs Plastyczny
,,Jesienne oblicza przyrody"
15.12.2014r. - Centrum Edukacji Ekologicznej
w Ełku

WYRÓŻNIENIE - Wiktoria Żuk kl. II SP

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy
Pingwin z matematyki

listopad 2014
Etap: ogólnopolski
Mateusz Mikołajczyk kl. V- 16 miejsce na 1417
Krystian Torepko kl. V - 38 miejsce na 1417
Weronika Żuk kl. V - 43 miejsce na 1417
Wojciech Gołub kl. V- 47 miejsce na 1417
Dominika Kolator kl. VI- 43 miejsce na 1161
Aleksandra Łukaszewicz kl. VI - 45 miejsce na 1161
Bartosz Krymski kl. I Gim.- 18 miejsce na 808
Julia Sulima kl. I Gim. - 35 miejsce na 808
Jakub Sulima kl. IIa Gim.- 27 miejsce na 690
Marek Zmitrowicz kl. IIa Gim.- 43 miejsce na 690

Międzygimnazjalny Konkurs Plastyczny
,,Portret Józefa Piłsudskiego"

listopad 2014r.
III MIEJSCE -Gabiel Piela kl. III Gim.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
04.11.2014r.
Etap: wojewódzki
Jakub Strześniewski kl. IV
Błażej Cwalina kl. IV
Mateusz Mikołajczyk kl. V
Wojciech Gołub kl. V
Weronika Zuk kl. V
Natalia Ziemkiewicz kl. V

ROK SZKOLNY 2013/2014

II Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej 12.06.2014r. - Centrum Kultury Gminy Ełk
w Stradunach

I WYRÓŻNIENIE - Aleksandra Kolator kl. ,,O"

Gminny Konkurs Plastyczny
na Portret Wójta Gminy Ełk
02.06.2014r. - Gmina Ełk
I MIEJSCE - Gabriela Klara Szuchnicka kl. ,,O''

Międzyszkolny (Ogólnopolski) Konkurs
,,Z kim wiosna przyleciała?"

30.05.2014r. - Centrum Edukacji Ekologicznej
w Ełku

WYRÓŻNIENIE - Natalia Ziemkiewicz kl. IV

XVI Diecezjalny Konkurs
"Totus Tuus Maryjo - Cały Twój Maryjo"

19.05.2014r. - Szkoła Podstawowa nr 2
im. I-szej Dywizji Tadeusza Kościuszki
w Ełku

Kategoria - Recytacja
III MIEJSCE - Agata Samanta Wiszniewska kl. ,,O"
III MIEJSCE - Gabriela Kowzon kl. II SP
WYRÓŻNIENIE - Gabriela Szuchnicka kl. ,,O"
WYRÓŻNIENIE - Oliwia Sosnowska kl. ,,O"
WYRÓŻNIENIE - Diana Isaieva kl. III SP
WYRÓŻNIENIE - Beata Kowalewicz kl. IV

Kategoria - Wokalny
III MIEJSCE - Kinga Balcer kl. II SP
WYRÓŻNIENIE - Weronika Żuk kl. IV

Kategoria - Literacki
WYRÓŻNIENIE - Gabriela Łukaszewicz kl. II SP

Kategoria - Plastyczny
II MIEJSCE - Oskar Kowzon kl. II SP


Gminny Turniej ,,MAŁA LIGA KLAS I-III"
16.05.2014r. - Szkoła Podstawowa
im. Szarych Szeregów
w Mrozach Wielkich
I MIEJSCE - Drużyna ZSS WOSZCZELE
Piotr Basiewicz kl. I SP
Gabriela Kowzon kl. II SP
Diana Isaieva kl. III SP
Błażej Cwalina kl. III SP

Wojewódzki Konkurs Plastyczny
„Dbam o swoje bezpieczeństwo”
08.05.2014r. - KPP w Ełku
Etap: powiatowy
LAUREAT - Oskar Kowzon kl. II SP

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Jan Paweł II - droga do świętości"
10.04.2014r. - Szkoła Postawowa Nr 4 w Ełku
II MIEJSCE - Magdalena Jolanta Chomik kl. VI

Ogólnopolski Konkurs "Zuch"
z edukacji wczesnoszkolnej

III MIEJSCE - Krzysztof Kuklo kl. II SP

IX Mazurski Konkurs na Prezentację Multimedialną "Jan Paweł II - Papież Dialogu"
10.04.2014r. - Zespół Szkół Samorządowych
w Stradunach

IV MIEJSCE - Aleksandra Łukaszewicz kl. V

Dziecięcy Konkurs Recytatorski
,,PRZEZ RÓŻOWĄ SZYBKĘ"
04.04.2014r. - Ełckie Centrum Kultury
kategoria klas I-III SP
WYRÓŻNIENIE - Zuzanna Zofia Horodko kl. II SP

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
02.04.2014r. - Szkoła Podstawowa nr 5
im. Marii Konopnickiej
w Ełku

WYRÓŻNIENIE - Diana Isaieva kl. III SP
WYRÓŻNIENIE - Martyna Sulewska kl. IV
WYRÓŻNIENIE - Patrycja Lutrzykowska kl. VI

Międzyszkolny Turniej
Szkolnych Kas Oszczędności
28.03.2014r. - Zespół Szkół Samorządowych
w Stradunach
IV MIEJSCE - ZSS WOSZCZELE
Gabriela Łukaszewicz kl. II SP
Kacper Strześniewski kl. III SP
Jakub Strześniewski kl. III SP


Konkurs piosenki obcojęzycznej
Singing Red Bricks
21.03.2014r. - I Liceum Ogólnokształcące
w Ełku
WYRÓŻNIENIE - Katarzyna Korżyńska kl. IB,
uczennica gimnazjum

VII Międzyszkolny Konkurs
Matematyczno - Angielski

27.02.2014r. - Zespół Szkół Samorządowych
w Stradunach

IV MIEJSCE - ZSS WOSZCZELE

Konkurs plastyczny
"Kotki, psiaki i inne nasze kochane zwierzaki"

09.12.2013r.
Etap: międzyszkolny
III MIEJSCE - Klaudia Klepacka kl. VI

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
,,Pomagam, by świat był lepszy"

06.12.2013r. - Szkoła Podstawowa nr 5
im. M. Konopnickiej w Ełku

Kategoria kl. ,,O'' - I
II MIEJSCE - Oliwia Sosnowska kl. ,,O''
WYRÓŻNIENIE - Gabriela Szuchnicka kl. ,,O''
WYRÓŻNIENIE - Wiktoria Chmielewska kl. I

Kategoria kl. II - III
II MIEJSCE - Gabriela Kowzon kl. II
WYRÓŻNIENIE - Oskar Kowzon kl. II

Konkurs plastyczny na ilustrację do wiersza Juliana Tuwima
02.12.2013r. - Zespół Szkół Samorządowych
w Stradunach

Kategoria kl. I -III SP
I MIEJSCE - Gabriela Kowzon kl. II
III MIEJSCE - Gabriela Łukaszewicz kl.II

Konkurs recytatorski poezji Juliana Tuwima
02.12.2013r. - Zespół Szkół Samorządowych
w Stradunach

Kategoria kl. I -III
I MIEJSCE - Zuzanna Horodko kl. II
WYRÓŻNIENIE - Klaudia Jurewicz kl. I

Kategoria kl. IV-VI
III MIEJSCE Patrycja Lutrzykowska kl. VI

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy
Pingwin z matematyki

21.11.2013r.
Etap: ogólnopolski

Wojciech Gołub kl. IV- 29 miejsce
Klaudia Szypulewska kl. IV-37 miejsce
Krystian Torepko kl. IV - 37 miejsce
Weronika Żuk kl. IV - 41 miejsce
Katarzyna Mulewska kl. IV - 41 miejsce
Dominika Kolator kl. V- 29 miejsce
Aleksandra Łukaszewicz kl. V - 37 miejsce
Jakub Sulima kl. Ia - 15 miejsce
Mateusz Zatowski kl. Ia - 27 miejsce
Marek Zmitrowicz kl. Ia - 27 miejsce
Arkadiusz Zaniewski- kl. Ia - 29 miejsce
Kacper Białobrzeski kl. Ia - 31miejsce

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - 06.11.2013r.
Etap: wojewódzki
Jakub Sulima kl. Ia
Marek Zmitrowicz kl. Ia
Arek Zaniewski kl. Ia

Miejski Konkurs Plastyczny
,,Koszyczek Pani Jesieni"

04.11.2013r. -MODN przy współpracy z Miejskim Przedszkolem i Żłobkiem ,,Ekoludki" w Ełku
WYRÓŻNIENIE -Gabriela Szuchnicka kl. ,,0"

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy EDI
listopad 2014r. - Warszawa
WYRÓŻNIENIE - Natalia Ziemkiewicz kl. IV

II Regionalny Konkurs
„Dachl-Länder Kreuz Und quer 2013”
na najlepszą prezentację multimedialną
w języku niemieckim
pt. ,,Die Schweizerische Eidgenossenschaf"

październik 2013r. - MODN w Ełku
WYRÓŻNIENIE - Kacper Białobrzeski kl. IA,
uczeń gimnazjum

Międzyszkolny Konkurs Multimedialny
,,Jan Paweł II- Papież dialogu"

14.10.2013r. - ZSS w Starych Juchach
Kategoria klas pierwszych gimnazjum:
II miejsce - Jakub Sulima
III miejsce - Kacper Białobrzeski

Kategoria klas drugich gimnazjum:

I miejsce - Julia Strześniewska
Wyróżnienie - Justyna Januszkiewicz


ROK SZKOLNY 2012/2013

Szkolny Konkurs Ortograficzny
"MISTRZ ORTOGRAFII"
24.06.2013 r.
klasa II SP
I MIEJSCE - Jakub Strześniewski
II MIEJSCE - Kacper Strześniewski
III MIEJSCE - Błażej Cwalina

klasa III SP
I MIEJSCE - Beata Kowalewicz
II MIEJSCE - Agata Witkowska
III MIEJSCE - Katarzyna Jóźwik


Międzynarodowy Konkurs
"Kangur Matematyczny"

WYRÓŻNIENIE - Konrad Karłowicz kl. IIIA

Powiatowy Międzygimnazjalny
Konkurs Ortograficzny

III MIEJSCE - Konrad Karłowicz kl. IIIA
Drużynowo
III MIEJSCE - ZSS Woszczele

"Hear or here"
Dyktando z języka angielskiego

I MIEJSCE -Konrad Karłowicz kl. IIIA

III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
„Ja i moja rodzina”
22.05.2013 r. - Szkoła Podstawowa nr 9
im. Jana Pawła II w Ełku

II MIEJSCE- Zuzanna Zofia Horodko kl. I SP

Powiatowy Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej
08.05.2013 r. - Gimnazjum nr 1 w Ełku
I MIEJSCE - Patrycja Januszkiewicz kl. IIIA


Powiatowy Konkurs Plastyczny
,,Wielkanocny Kurczaczek"
19.04.2013 r. - ,,Gazeta Współczesna"
WYRÓŻNIENIE - Weronika Januszkiewicz kl. ,,O"
WYRÓŻNIENIE - Kacper Pruszyński kl. I SP

Międzyszkolny Konkurs Plastyczy
,,Bajkolandia"
19.04.2013 r. - Ełk
I MIEJSCE - Zuzanna Kołota kl. II SP
WYRÓŻNIENIE - Katarzyna Mulewska kl. III SP

Dziecięcy Konkurs Recytatorski
,,PRZEZ RÓŻOWĄ SZYBKĘ"

11.04.2013 r. - Ełckie Centrum Kultury
kategoria klas I-III SP
I MIEJSCE - Zuzanna Zofia Horodko kl. I SP

Ogólnopolski Konkurs "Zuch"
z edukacji wczesnoszkolnej

19.03.2013 r.
LAUREAT - Krzysztof Kuklo kl. I SP

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
"Galileo"

05.03.2013 r. - Warszawa
WYRÓŻNIENIE - Konrad Karłowicz kl. IIIA
LAUREAT - Jakub Sulima kl. VI

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
,,112 promujemy - życie ratujemy"
11.02.2013 r. - Szkoła Podstawowa nr 5
im. Marii Konopnickiej w Ełku

WYRÓŻNIENIE - Gabriela Łukaszewicz kl. I SP
WYRÓŻNIENIE - Damian Godlewski kl. II SP


Ogólnopolski Konkurs
Przedmiotowy z Przyrody EDI
grudzień 2012 r.
I MIEJSCE - Bartosz Krymski kl. V
V MIEJSCE - Julia Sulima kl. V
WYRÓŻNIENIE - Kacper Białobrzeski kl. VI
WYRÓŻNIENIE - Gabriela Sulewska kl. V

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Olimpus
kategoria klas IV-VI SP
LAUREACI:
1. Bartosz Krymski kl. V
2. Jakub Sulima kl. VI
3. Mateusz Tokarzewski kl. VI
4. Kacper Białobrzeski kl. VI
kategoria Gimnazjum
16 MIEJSCE - Konrad Karłowicz
17 MIEJSCE- Szymon Tokarzewski
18 MIEJSCE- Dawid Maciejewski

Konkurs historyczny
dla uczniów szkoły podstawowej
województwa warmińsko-mazurskiego

Etap wojewódzki - Jakub Sulima kl. VI

Konkurs matematyczny
dla uczniów gimnazjum
województwa warmińsko-mazurskiego

Etap wojewódzki - Konrad Karłowicz kl. IIIA,
Hubert Milanowski kl. IIIA

Powiatowy Konkurs Plastyczny
,,Święty Mikołaj i jego pomocnicy"

14.12.2012 r. - Ełckie Centrum Kultury
LAUREACI:
1. Karolina Jóźwik kl. I SP
2. Gabriela Kowzon kl. I SP
3. Maja Szypulewska kl. II SP


V Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej
05.11.2012r. - Ełckie Centrum Kultury
kategoria Gimnazjum
II MIEJSCE - Oskar Choruży kl. I
III MIEJSCE - Patrycja Januszkiewicz kl. IIIA

ROK SZKOLNY 2011/2012

Festiwal Piosenki Dziecięcej
,,ZŁOTA NUTKA" 2012
31.05.2012r. - Ełckie Centrum Kultury
LAUREAT - Oskar Choruży kl. VI
30.05.2012r. - Ełckie Centrum Kultury

WYRÓŻNIENIE - Kinga Skoczyńska kl. IIA,
uczennica gimnazjum

Konkurs Piosenki o Tematyce Mazurskiej
w Kalinowie
16.05.2012r.
II MIEJSCE - Patrycja Januszkiewicz kl. IIA,
uczennica gimnazjum


IV Międzygimnazjalny Konkurs
Piosenki Angielskiej
22.03.2012r. - Gimnazjum im. Jana Bytnara
ps. "Rudy" w Nowej Wsi Ełckiej

III MIEJSCE - Patrycja Januszkiewicz kl. IIA, uczennica gimnazjum


I Powiatowy Konkurs Optymistycznej
Piosenki Angielskiej
08.03.2012r. - ZSS w Ełku, Szkoła Podstawowa nr 6
II MIEJSCE - Oskar Choruży kl. VI
III MIEJSCE - Patrycja Januszkiewicz kl. IIA, uczennica gimnazjum

IV Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej
07.11.2011r. - Ełckie Centrum Kultury
kategoria klas IV-VI SP
II MIEJSCE - Oskar Choruży kl. VI
kategoria Gimnazjum
WYRÓŻNIENIE- Patrycja Januszkiewicz kl. IIA


ROK SZKOLNY 2010 / 2011

II Gminne obchody
Dnia Pamięci Narodowej
Konkurs piosenki harcerskiej i patriotycznej
07.06.2011r. - Mrozy Wielkie
II miejsce - Oskar Choruży kl. V


Diecezjalny Konkurs Plastyczny
zainspirowany sentencją
ks. Jana twardowskiego
"
Uśmiech jest najprawdziwszym,
kiedy uśmiechają się oczy"
03.06.2011r. - Woszczele
kategoria klas I - IIISP
wyróznienie - Aleksandra Łukaszewicz - kl.II
kategoria klas IV - VI
III miejsce - Mateusz Sałek - kl.IV


Diecezjalny Konkurs Literacki
zainspirowany sentencją
ks. Jana twardowskiego
"Kochać drugiego człowieka
oznacza wielką pracę nad sobą"
03.06.2011r. - Woszczele
kategoria wiersz
II miejsce - Dominika Karłowicz - ucz. gimnazjum
III miejsce - Martyna Dreślińska - ucz. gimnazjum



XVII Festiwal Piosenki Dziecięcej
"Złota Nutka"
31.05.2011r. - Ełckie Centrum Kultury
Laureatka - Patrycja Januszkiewicz kl. IA gimnazjum

Gminny Konkurs Recytatorski
12.05.2011r. - Woszczele
kategoria kl. II - III
wyróżnienie - Sandra Sosnowska kl. IIISP
kategoria kl. IV
II miejsce - Jakub Sulima kl. IVSP

IV Edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Państw
Unii Europejskiej ,, Unia bez tajemnic"

09.05.2011 r. - Rękusy
II miejsce - Bartłomiej Strześniewski,
Hubert Milanowski, Patrycja Januszkiewicz,
Ewelina Cholewińska, Kinga Skoczyńska,
Aleksandra Banach ( wszyscy z kl. IA)
oraz Kamila Balcer kl. IIA i Marta Siemion kl. IIIA


Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa
z matematyki "OLIMPUS
"
laureat Konrad Gabriel Karłowicz klasa IA gimnazjum

Międzynarodowy Konkurs
"Kangur Matematyczny"

wyróżnienie Hubert Milanowski klasa IA gimnazjum



MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "ZDROWE ŻYCIE - TO ZYCIE BEZ NAŁOGÓW"
07.04.11 r.
wyróżnienie - Tomasz Gierej KL. IV
wyróżnienie - Seweryn Sosnowski KL. I SP

GMINNY KONKURS HISTORYCZNY
"NA POLACH GRUNWALDZKICH"

I miejsce w kat. GIM. – Dominika Karłowicz
III miejsce w kat. GIM. - Przemysław Paprocki,
Adam Zaniewski
IV miejsce w kat. GIM. - Marta Siemion,
Natalia Tokarzewska
II miejsce w kat. SP - Julia Strześniewska


POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
"ANIOŁ -PRZEWODNIKIEM DO ŚWIĘTOŚCI"

09.10.2010 r.
wyróżnienie- Natalia Ziemkiewicz kl. ISP


GMINNY KONKURS NA MARZANNĘ
III miejsce – Agata Witkowska kl. I SP

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
PIOSENKI ANGIELSKIEJ
"LET`S SIGN" W NOWEJ WSI EŁCKIEJ
I miejsce - Patrycja Januskiewicz,
Ewelina Cholewińska, Kinga Skoczyńska


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
"ŚWIAT WOLONTARIATU"

II miejsce w kat. klas 0 - I - Dominika Bogdan
III miejsce w kat. klas 0 - I - Seweryn Sosnowski, Natalia Ziemkiewicz
II miejsce w kat. klas IV - VI - Szymon Tokarzewski
wyróżnienie w kat. klas II - III -
Aleksandra Łukaszewicz
wyróżnienie w kat. klas IV - VI - Mateusz Sałek


Wojewódzki Konkurs:
Ponad granicami.
Niemcy i ich sąsiedzi na Wschodzie

II miejsce – w kategorii prace plastyczne i pisemne
projekt MENU - Golubiewska Renata,
Karłowicz Dominika, Wronowska Aleksandra
– projekt GRA - Orzechowska Ola


I OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY
„KLIO 2010”

„ŚLADAMI STAROŻYTNYCH CYWILIZACJI”
w kategorii test wiedzy w województwie
miejsce I - Konrad Gabriel Karłowicz


Wojewódzki Konkurs Historyczny
"Stosunki polsko-krzyżackie
od XIII do XVI wieku"

etap szkolny miejsce I – Dominika Karłowicz
etap wojewódzki miejsce XII


Konkurs Historyczny Województwa Warmińsko-Mazurskiego dla uczniów
szkół podstawowych
w roku szkolnym 2009/2010

- etap wojewódzki – laureat -
Konrad Gabriel Karłowicz


III Ogólnopolski Przegląd Państw UE w Rękusach
miejsce IV - miniatura teatralna - uczniowie klasy VI: Banach Aleksandra, Cholewińska Ewelina, Cybulska Paulina, Januszkiewicz Patrycja, Skoczyńska Kinga, Maciejewski Dawid, Milanowski Hubert, Karłowicz Konrad, Strześniewski Bartłomiej


GMINNY KONKURS RECYTATORSKI
"JA I MIOJA RODZINA"

II miejsce –Hubert Milanowski kl. VI

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI
23.04.2010 r.
II miejsce – Konrad Karłowicz kl. VI SP
III miejsce - Kacper Białobrzeski kl. III SP
III miejsce – Justyna Januszkiewicz kl. IV SP


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY
O JANIE MARII VIANNEYU

III miejsce – Julia Strześniewska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
„Obraz Jana Pawła II w mojej pamięci"
 
II miejsce – Mateusz Sałek
II miejsce – Hubert Milanowski
II miejsce – Aleksandra Wronowska
Wyróżnienie – Damian Kowalewicz
III miejsce – Martyna Jastrzębska
Wyróżnienie – Aleksandra Łukaszewicz


VI GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY
19.05.2010 r.
II miejsce - drużyna w składzie:
Julia Strześniewska, Kamil Policzuk, Konrad Karłowicz


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY 11.04.2010 r.
Mateusz Tokarzewski klasa III - wyróżnienie

II MIĘDZYGIMNAZJALNY
KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
25.02.2010 r.
II miejsce – Ewelina Cholewińska kl.VI
wyróżnienie - Renata Golubiewska klasa IIa

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD
"SZKOLNE KOLĘDOWANIE"
 08.01.2009 r.
III miejsce – Kinga Skoczyńska kl.VI


VII FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ –
JESIENNE MUZYKOWANIE

listopad 2009 r.
Kategoria klas IV – VI
Laureat – Patrycja Januszkiewicz kl.VI
Wyróżnienie – Oskar Choruży kl.IV


II FESTIWAL PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
Kategoria 7 – 12 lat

I miejsce –Patrycja Januszkiewicz kl.VI
II miejsce – Ewelina Cholewińska kl.VI


IV POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI "Anioły do mnie wysyłaj"
10.10.2009 r.
I MIEJSCE - Ewelina Cholewińska kat. kl. IV-VI
II MIEJSCE - Grzegorz Ocimek kat kl. gimnazjum
III MIEJSCE - Aleksandra Łukaszewicz kat kl. O-I




Diecezjalny etap Konkursu Biblijnego
dla uczniów gimnazjum, pod hasłem
„ Zgłębiamy życie i nauczanie św. Pawła”
w I i II Liście do Koryntian

pod patronatem J.E. Bpa Jerzego Mazura
19 marca 2009 r.
Uczennica naszego gimnazjum Monika Balcer
w tym konkursie zajęła - III miejsce.

GMINNY KONKURS ANGIELSKO-MATEMATYCZNY 02.03.2009 r.
I MIEJSCE - Konrad Karłowicz KL. V
III MIEJSCE - Hubert Malinowski KL. IV
I MIEJSCE W RYWALIZACJI GRUPOWEJ

KONKURS BIBLIJNY
15.01.2009 r.
II MIEJSCE - MONIKA BALCER KL. III B

POWIATOWY KONKURS PIEŚNI BOŻONARODZENIOWEJ
11.12.2008 r.
II MIEJSCE - KINGA SKOCZYŃSKA KL. V
WYRÓŻNIENIE - OSKAR CHORUŻY KL. III SP
WYRÓŻNIENIE - PATRYCJA JANUSZKIEWICZ KL. V

FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ "ZŁOTA NUTKA"
29 maja i 30 maja 2008r.
III miejsce - Oskar Choruży i duet z gimnazjum:
Ewelina Cholewińska i Kamil Szypulewski
1 czerwca 2008r. nasi zwycięzcy wystąpili
w Koncercie Laureatów Złotej Nutki
w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku.


Międzyszkolny Konkurs Matematyczno - Angielski „NOUGHT AND CROSSES”
dla uczniów klas IV- V SP.

11.03.2008r. w SP Stradunach
Uczestnicy z naszej szkoły:
Hubert Milanowski kl. IV, Konrad Karłowicz kl. IV
i Wiktoria Topolska kl. V zajęli zespołowo III miejsce oraz indywidualnie
II miejsce zajęła Wiktoria Topolska.

 
Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej
„Jesienne muzykowanie” w Chełchach.

26. 10.07r.
Laureaci otrzymali statuetkę
złotego klucza wiolinowego.
W festiwalu nie ma wyszczególnionych miejsc:
Oskar Choruży kl.II
Kinga Skoczyńska kl.IV
Patrycja Januszkiewicz kl.IV
Ewelina Awruk kl.I b Gimnazjum


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
pt. „Gwiazdki, śnieżki, bałwanki”.

6 grudnia 2007r.
Wyróżnienie otrzymały dzieci z naszej szkoły:
Aleksandra Łukaszewicz – kl. „0”
Mateusz Tokarzewski – kl. I SP
Szymon Sobolewski – kl. II SP
Marcin Różnowski – kl. II SP

Diecezjalny Konkurs
„Maryja Matką Jezusa i Naszą Matką”.


Klasy II-III
recytacja

III- miejsce - Anna Grzesiuk - kl.II
śpiew
II – miejsce - Oskar Choruży – kl. II

Klasy IV-VI
recytacja

I – miejsce – Natalia Tokarzewska kl. VI
II – miejsce- ex aequo Konrad Karłowicz kl. - IV, Marta Siemion kl. - VI
śpiew
I – miejsce- Patrycja Januszkiewicz kl. - IV

Gimnazjum
Śpiew

II – miejsce - ex aequo Katarzyna Stefaniak kl. - I, Kamil Szypulewski kl. - II
III – miejsce – Mariusz Cholewiński kl. - I

Diecezjalny Konkurs Plastyczny –
„Maryja Matką Jezusa i Naszą Matką”.


Klasy I-III
I – miejsce Mateusz Tokarzewski kl. - I
II- miejsce Gabriel Piela kl. - II

Gimnazjum
II - miejsce - miejsce Anna Węglarz kl. - III
III-miejsce – ex aequo Marta Gołub kl. - II, Agata Sokołowska kl.- II


XIII Konkursu Piosenki Religijnej
"Cecyliada 2007"

W kategorii klas 0-III:
I miejsce: Oskar Choruży uczeń klasy II S.P.
w kategorii gimnazjum i liceum
III miejsce - Mariusz Cholewiński: kl. I gimnazjum

Powiatowy Konkurs Recytatorski -
Organizator Oratorium im. Św. Jana Bosko
w Ełku

Anioły do mnie wysyłaj
06.10.2007

w kategorii klas IV-VI
I – miejsce Ewelina Cholewińska kl. IV

Powiatowy Konkurs Plastyczny -
Organizator Oratorium im. Św. Jana Bosko
w Ełku

II miejsce - Aleksandra Wronowska kl. VI w kategorii gimnazjum III miejsce – Marta Gołub kl. IIb
Wyróżnienie - Agata Sokołowska kl. IIb

Festiwal Piosenki Dziecięcej Szkół Powiatu Ełk "Jesienne muzykowanie"

Stefaniak Katarzyna - laureatka
"Złoty klucz wiolinowy"
wyróżnienie- Szypulewski Kamil- kl. Ia gim
.

SUKCESY SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W R. SZK. 2015/2016

XVII MAZURSKIE JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE
24.09.2015 r. - Straduny
II MIEJSCE – Diana Isaieva kl. V SP
V MIEJSCE – Maja Krymska kl. V SP
VI MIEJSCE – Weronika Żuk kl. VI SP

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W R. SZK. 2014/2015

Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
Gminy Ełk
w 5-cio osobowej halowej piłce nożnej
pod honorowym patronatem
Wójta Gminy Ełk
Tomasza Osewskiego
i Przewodniczącego Rady Gminy Ełk
Mirosława Radywoniuka
27.02.2015 r. – Straduny
III MIEJSCE – Drużyna ZSS w Woszczelach

I MISTRZOSTWA POWIATU EŁCKIEGO
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM
22.01.2015 r. - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku
I MIEJSCE - Dominika Kolator, kl. VI
II MIEJSCE - Wiktoria Kowalewicz, kl. VI

I MIEJSCE – DRUŻYNA DZIEWCZĄT
KL. VI – Dominika Kolator, Emilia Rąg, Wiktoria Kowalewicz, Maja Jurewicz

VI MISTRZOSTWA POWIATU EŁCKIEGO
SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM
22.01.2015 r. - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku
I MIEJSCE - Szymon Sobolewski, kl. III

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W R. SZK. 2013/2014

TURNIEJ SPORTOWO–REKREACYJNY UCZNIÓW KL. I – III GIM O PUCHAR WÓJTA GMINY EŁK
18.06.2014 r. – STRADUNY
II MIEJSCE – DRUŻYNA
KL. I – Joanna Zaniewska, Tomasz Gierej
KL. II – Julia Strześniewska, Kacper Awruk
KL. III
–Izabela Orzechowska, Szymon Tokarzewski

XV MAZURSKIE WIOSENNE BIEGI PRZEŁAJOWE
17.05.2014 r. - STRADUNY
III MIEJSCE - DRUŻYNA SP
I MIEJSCE - Diana Isaieva kl. III
II MIEJSCE - Maja Krymska kl. III
II MIEJSCE - Martyna Sulewska kl. IV
III MIEJSCE - Beata Kowalewicz kl. IV
V MIEJSCE - Agata Witkowska kl. IV
VI MIEJSCE - Katarzyna Mulewska kl. IV
V MIEJSCE - DRUŻYNA GIM
III MIEJSCE - Joanna Zaniewska kl. I GIM
V MIEJSCE - Emilia Korneluk kl. I GIM

MISTRZOSTWA SZKOŁY W WARCABACH
KATEGORIA: DZIEWCZYNY
I MIEJSCE - Katarzyna Korżyńska kl. I B GIM
II MIEJSCE - Magdalena Wlizło kl. VI SP
III MIEJSCE - Klaudia Klepacka kl.VI SP
KATEGORIA: CHŁOPCY
I MIEJSCE - Jakub Sulima kl. I A GIM
II MIEJSCE - Adrian Rybicki kl. V SP
III MIEJSCE - Jakub Różnowski kl. V SP

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM
KATEGORIA: DZIEWCZYNY
I MIEJSCE - Katarzyna Mulewska kl. IV SP
II MIEJSCE - Kamila Pietruszewska kl. I GIM
III MIEJSCE - Wiktoria Kowalewicz kl. V SP
KATEGORIA: CHŁOPCY
I MIEJSCE - Marcin Różnowski kl. I B GIM
II MIEJSCE -Mateusz Zatowski kl. I A GIM
III MIEJSCE - Jakub Różnowski kl. V SP

TURNIEJ SPORTOWO - REKREACYJNY
DLA UCZNIÓW KL. IV - VI SP
O PUCHAR WÓJTA GMINY EŁK

24.03.2014 r. - STRADUNY
IV MIEJSCE - DRUŻYNA
KL. IV - Dominika Bogdan, Katarzyna Mulewska, Wojciech Gołub (rezerwowi: Martyna Sulewska, Seweryn Sosnowski)
KL. V - Szymon Masłowski, Jakub Różnowski (rezerwowi: Wiktoria Kowalewicz, Kamil Torepko, Kamil Łapiński)
KL. VI - Julia Sulima (rezerwowa: Arleta Klepacka)

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM
IM. JANA BYTNARA PS. ,, RUDY''

26.02.2014 r. - NOWA WIEŚ EŁCKA
V MIEJSCE - DRUŻYNA SP + GIM
SP KL. V - Szymon Masłowski, Kamil Łapiński
KL. VI - Kamil Gołub
GIM KL. I - Michał Łapiński, Arkadiusz Zaniewski, Tomasz Gierej, Jakub Jóźwik, Mateusz Sałek, Sebastian Rybicki, Mateusz Zatowski, Marcin Różnowski
KL. II - Gabryś Piela
KL. III - Michał Rytel, Szymon Tokarzewski, Marcin Mulewski, Artur Duda, Patryk Wlizło, Filip Sołyga

XIV MAZURSKIE JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE
10.10.2013 r. - STRADUNY
III MIEJSCE - Beata Kowalewicz kl. IV
IV MIEJSCE - Dominika Bogdan kl. IV

ZA BIEG FAIR PLAY
I MIEJSCE - Katarzyna Mulewska kl. IV
III MIEJSCE - Aleksandra Łukaszewicz kl. V
IV MIEJSCE - Maja Jurewicz kl. V
V MIEJSCE - Julia Leszczyńska kl. V

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W R. SZK. 2012/2013

MISTRZOSTWA SZKOŁY W RINGO
(GIMNAZJUM KL. I-III DZ. )
MIEJSCA POSZCZEGÓLNYCH DRUŻYN:
I miejsce – KL. III A
II miejsce – KL. I A
III miejsce – KL. II A
IV miejsce – KL. III B

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM
KATEGORIA: DZIEWCZYNY
I – MIEJSCE - Paulina Cybulska, kl. IIIA
II – MIEJSCE
-Aleksandra Banach, kl. IIIA
III – MIEJSCE
- Anna Abramowicz, kl. IIIB
KATEGORIA: CHŁOPCY
I – MIEJSCE - Marcin Różnowski, kl. VI
II – MIEJSCE
- Mateusz Zatowski, kl. VI
III – MIEJSCE
- Bartłomiej Strześniewski, kl. IIIA

MISTRZOSTWA SZKOŁY W WARCABACH
KATEGORIA: DZIEWCZYNY
I – MIEJSCE - Julia Strześniewska, kl. I
II – MIEJSCE
- Kinga Chorąży, kl. IIIB
III – MIEJSCE
- Katarzyna Korżyńska, kl. VI
KATEGORIA: CHŁOPCY
I – MIEJSCE - Jakub Sulima, kl. VI
II – MIEJSCE
- Szymon Horodko, kl. IIIA
III – MIEJSCE
- Konrad Karłowicz, kl. IIIA

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
IM. PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO
O PUCHAR WÓJTA GMINY EŁK
11.04.2013 r. - STRADUNY
II MIEJSCE - DRUŻYNA SP
kl. VI - Michał Łapiński, Jakub Jóźwik, Sebastian Rybicki, Tomasz Gierej, Tomasz Trojanowski
kl. IV – Kamil Łapiński, Adrian Rybicki Jakub Różnowski, Szymon Masłowski

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORÓW SZKÓŁ W NOWEJ WSI EŁCKIEJ
14.02.2013 r. – NOWA WIEŚ EŁCKA
V MIEJSCE - DRUŻYNA SP + GIM
SP kl. VI - Michał Łapiński, Jakub Jóźwik, Mateusz Zatowski, Tomasz Gierej, Mateusz Tokarzewski, Tomasz Trojanowski, Paweł Radoch, Marcin Różnowski, Adrian Orzechowski
kl. VKacper Rajski
GIM kl. IA - Gabriel Piela
kl. IIA – Szymon Tokarzewski, Michał Rytel, Marcin Mulewski, Adam Jóźwik
kl. IIIA
Bartłomiej Strześniewski, Piotr Gierej, Szymon Horodko
kl. IIIB – Sebastian Wojewnik

XIII MAZURSKIE JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE ,,Bieg po zdrowie''
IM. T. KRUPIŃSKIEGO I H. LITWICKIEGO

10.10. 2012 r. - STRADUNY
III MIEJSCE -
KATARZYNA MULEWSKA KL. III SP

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W R. SZK. 2011/2012

FESTYN PROMUJĄCY ZDROWIE

02.06.2012r. - STRADUNY
DRUŻYNA GIM - I MIEJSCE
1. EMILIA STASIŃSKA KL. III A
2. KAMILA BALCER KL. III A
3. PATRYCJA JANUSZKIEWICZ KL. II A
4. PAWEŁ MULEWSKI KL. III A
5. MATEUSZ ODOLECKI KL. II B
6. BARTŁOMIEJ STRZEŚNIEWSKI KL. II A

DRUŻYNA SP - II MIEJSCE
1. JULIA STRZEŚNIEWSKA KL. VI
2. MAJA STELMASZYŃSKA KL. VI
3. PATRYCJA UŚCIŁOWICZ KL.VI
4. SZYMON SOBOLEWSKI KL. VI
5. MATEUSZ TOKARZEWSKI KL. V
6. MATEUSZ ZATOWSKI KL.V
7. TOMASZ GIEREJ KL. V


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W R. SZK. 2010/2011


MISTRZOSTWA GMINY EŁK
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 
26.04.11r. – NOWA WIEŚ EŁCKA
 I MIEJSCE - KATARZYNA MULEWSKA KL. ISP
 II MIEJSCE - JULIA SULIMA KL. IIISP
 III MIEJSCE - SANDRA SOSNOWSKA KL. IIISP
I MIEJSCE - BARTOSZ KRYMSKI KL. IIISP
 II MIEJSCE - JAKUB RÓŻNOWSKI KL. IISP
 III MIEJSCE - ADAM PIOTROWSKI KL. IIISP
I MIEJSCE - MATEUSZ ZATOWSKI KL. IV
 III MIEJSCE - MICHAŁ RYTEL KL. VI
 III MIEJSCE - SZYMON SOBOLEWSKI KL. V
I MIEJSCE - PATRYCJA JANUSZKIEWICZ KL. IA GIM
 I MIEJSCE - ŁUKASZ MIODUSZEWSKI KL. IA GIM

WOJEWÓDZKIE BIEGI PRZEŁAJOWE

26.04.11r. – NOWA WIEŚ EŁCKA
II MIEJSCE - MATEUSZ ZATOWSKI KL. IV
IV MIEJSCE - KATARZYNA MULEWSKA KL. ISP
V MIEJSCE - JULIA SULIMA KL. IIISP
VI MIEJSCE - BARTOSZ KRYMSKI KL. IIISP

II MIĘDZYSZKOLNA LIGA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
 10.03.11 r. – NOWA WIEŚ EŁCKA
 II MIEJSCE - EWELINA CHOLEWIŃSKA KL. IA GIM
 VI MIEJSCE - PATRYCJA JANUSZKIEWICZ KL. IA GIM

II MIĘDZYSZKOLNA LIGA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
 19.01.11 r. – STRADUNY
 I MIEJSCE - MATEUSZ ZATOWSKI KL. IV
 IV MIEJSCE - JUSTYNA JANUSZKIEWICZ KL. V

II MIĘDZYSZKOLNA
LIGA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

 
25.11.10 r. – STRADUNY
 II MIEJSCE - MATEUSZ ZATOWSKI KL. IV
 V MIEJSCE - TOMASZ PASZYŃSKI KL. VI

TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ
,,MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”
– etap powiatowy

31.03.2011 r. – Ełk
KATEGORIA : SP
III miejsce – Jakub Sulima kl. IV
IV miejsce – Julia Strześniewska kl. V
KATEGORIA : GIMNAZJUM
II miejsce – Bartłomiej Strześniewski kl. IA GIM
III miejsce – Paulina Cybulska kl. IA GIM
IV miejsce – Kacper Tokarzewski kl. I A



II MIĘDZYSZKOLNA LIGA
BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

17.11.10 r. – STRADUNY
IV MIEJSCE - EWELINA CHOLEWIŃSKA KL. IA
III MIEJSCE - MATEUSZ ZATOWSKI KL. IV
IV MIEJSCE - KAMIL POLICZUK KL. VI
V MIEJSCE - TOMASZ PASZYŃSKI KL. VI
VI MIEJSCE - JUSTYNA JANUSZKIEWICZ KL. V

X MAZURSKIE JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE
DLA SZKÓŁ WIEJSKICH

29.09.10 r. – STRADUNY
III MIEJSCE - EWELINA CHOLEWIŃSKA KL. I A


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W R. SZK. 2009/2010


POWIATOWA SZKOLNA LIGA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
04.11.09 r. – EŁK ( I SERIA )
IV MIEJSCE - EWELINA CHOLEWIŃSKA KL. VI
VI MIEJSCE - PATRYCJA JANUSZKIEWICZ KL. VI
IV MIEJSCE - MARIUSZ CHOLEWIŃSKI KL. III A


POWIATOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ (CH)
07.11.09 r. – EŁK
DRUŻYNA GIM - IV MIEJSCE


POWIATOWA SZKOLNA
LIGA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

17.11.09 r. – NOWA WIEŚ EŁCKA ( II SERIA )
IV MIEJSCE - EWELINA CHOLEWIŃSKA KL. VI
V MIEJSCE - PATRYCJA JANUSZKIEWICZ KL. VI
V MIEJSCE - MARIUSZ CHOLEWIŃSKI KL. III A


MISTRZOSTWA POWIATU EŁCKIEGO W TENISIE STOŁOWYM
19.11.09 r. - PISANICA
DRUŻYNA SP - II MIEJSCE
DRUŻYNA GIM - III MIEJSCE


WOJEWÓDZKA INAUGURACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2009 / 2010
 
NOWE MIASTO LUBAWSKIE - 14.09.09 r.
IV MIEJSCE - EWELINA CHOLEWIŃSKA KL. VI


 IX WOJEWÓDZKIE MAZURSKIE
JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

 NOWA WIEŚ EŁCKA - 28.09.09 r.
V MIEJSCE - TOMASZ PASZYŃSKI KL. V


XIV OGÓLNOPOLSKIE MASOWE
BIEGI PRZEŁAJOWE
WOLBÓRZ - 2-3.10.09 r.
III MIEJSCE - TOMASZ PASZYŃSKI KL. V


TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ
O PUCHAR WÓJTA GMINY EŁK

I MIEJSCE - drużyna: Piotr Zatowski- kapitan, Tomasz Penkiewicz- bramkarz, Michał Grzesiuk, Adrian Oszal, Michał Białozierski, Mariusz Cholewiński, Grzegorz Ocimek, Paweł Rowiński



MISTRZOSTWA POWIATU EŁCKIEGO
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
LIPINY 02.03.2009 r.
II MIEJSCE - Tomasz Paszyński KL. IV
II MIEJSCE - Izaura Wasilewska KL. IIIB Gimnazjum


WOJEWÓDZKIE MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DLA DZIECI WIEJSKICH SP I GIM.
CZERWONKA 20.09.2008 r.
V MIEJSCE - EWELINA CHOLEWIŃSKA KL. V


VII POWIATOWE MAZURSKIE JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE DLA WIEJSKICH SZKÓŁ SP I GIM
LIPINY 02.10.2008 r.
V MIEJSCE - EWELINA CHOLEWIŃSKA KL. V
VI MIEJSCE - PATRYCJA JANUSZKIEWICZ KL. V


OGÓLNOPOLSKIE MASOWE
BIEGI PRZEŁAJOWE ZRZESZENIA LZS

LIPINY 11.10.2008 r.
IV MIEJSCE - TOMASZ PASZYŃSKI KL. IV
VI MIEJSCE - EWELINA CHOLEWIŃSKA KL. V


VI MISTRZOSTWA SZKOŁY DZIEWCZĄT W RINGO (GIMNAZJUM)
I MIEJSCE - KL.IIA
II MIEJSCE - KL.IIIA
III MIEJSCE - KL.IIIB
IV MIEJSCE - KL.IIB
V MIEJSCE - KL.IA
VI MIEJSCE - KL.IB


VII MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM
I MIEJSCE - MAGDALENA PROSTKO KL.IIA
II MIEJSCE - ZUZANNA STRZEŚNIEWSKA KL.IIIA
III MIEJSCE - KLAUDIA TYSZKIEWICZ KL.IIA
I MIEJSCE - MICHAŁ BAGIŃSKI KL.IIIA
II MIEJSCE - KAROL NAJDA KL.IIIA
III MIEJSCE - ROBERT SIENDA KL.IIA
IX MISTRZOSTWA SZKOŁY W WARCABACH
I MIEJSCE - MAGDALENA PROSTKO KL.IIA
II MIEJSCE - ZUZANNA STRZEŚNIEWSKA KL.IIIA
III MIEJSCE - GABRIELA STRZEŚNIEWSKA KL.V

I MIEJSCE - MICHAŁ SPRYSZAK KL.IB
II MIEJSCE - KAROL NAJDA KL.IIIA
III MIEJSCE - MATEUSZ KUC KL.VI
.

I JAĆWIESKIE WIOSENNE BIEGI PRZEŁAJOWE STARE JUCHY 25 kwietnia 2008r
GIMNAZJUM
I miejsce – Małgorzata Krejczman kl. III B
II miejsce – Karol Najda kl. III A
III miejsce – Anna Gierej kl. III A
III miejsce – Izaura Wasilewska kl. II B
V miejsce – Sylwia Chorąży kl. I B
PUNKTACJA DRUŻYNOWA – IV miejsce
SZKOŁA PODSTAWOWA
IV miejsce – Ewelina Cholewińska kl. IV
IV miejsce – Tomasz Paszyński kl. II
PUNKTACJA DRUŻYNOWA – IV miejsce
 - obejrzyj zdjęcia


VI MIKOŁAJKOWE MAZURSKIE
OTWARTE BIEGI PRZEŁAJOWE
LIPINY 06.12.07r.
Szkoła Podstawowa
 I   miejsce –   EWELINA CHOLEWIŃSKA - kl. IV
III miejsce –   MICHAŁ PASZKO - kl. VI
V  miejsce –  ADAM ORZECHOWSKI - kl. V
VI miejsce -  NATALIA TOKARZEWSKA - kl. VI
 Gimnazjum
 IV miejsce – ANDRZEJ DĄBROWSKI - kl. II A
V miejsce – IZAURA WASILEWSKA - kl. II B
V miejsce – MICHAŁ WASILEWSKI - kl. III B
VI miejsce – MALWINA KURZĄTKOWSKA - kl. I A
KLASYFIKACJA KOŃCOWA LIGI PO V SERIACH
II miejsce - Ewelina Cholewińska kl. IV
II miejsce - Natalia Tokarzewska kl. VI
IV miejsce - Izaura Wasilewska kl. IIB

23.11.2007
JESIENNA LIGA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH - V seria
II miejsce - Ewelina Cholewińska kl. IV
V miejsce - Natalia Tokarzewska kl. VI
VI miejsce - Adam Orzechowski kl. V
IV miejsce - Izaura Wasilewska kl. IIB

08.11.2007
JESIENNA LIGA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH - IV seria
VI miejsce - Ewelina Cholewińska kl. IV
III miejsce - Natalia Tokarzewska kl. VI
III miejsce - Izaura Wasilewska kl. IIB

24.10.2007
JESIENNA LIGA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH - III seria
IV miejsce - Ewelina Cholewińska kl. IV
V miejsce - Katarzyna Gierej kl. IV
VI miejsce - Natalia Tokarzewska kl. VI
VI miejsce - Anna Gierej kl. IIIA

16.10.2007
JESIENNA LIGA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
- II seria
III miejsce - Ewelina Cholewińska kl. IV
V miejsce - Kinga Skoczyńska kl. IV
II miejsce - Katarzyna Gierej kl. VI
IV miejsce - Anna Gierej kl. IIIA

24.09.2007
JESIENNA LIGA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH - I seria
I miejsce - Ewelina Cholewińska kl. IV
II miejsce - Natalia Tokarzewska kl. VI
II miejsce - Anna Gierej kl. IIIA
VI miejsce - Izaura Wasilewska kl. IIB

08.11.2007 - Lipiny
MAZURSKIE OTWARTE BIEGI PRZEŁAJOWE
DLA SZKÓŁ WIEJSKICH

IV miejsce - Ewelina Cholewińska kl. IV

Aktualności | O szkole | Nauczyciele | Pracownicy szkoły | Dokumentacja | Samorząd szkolny | O nas w mediach | Rada rodziców | Dla Rodziców | Przedszkole | Archiwum | Pedagog | Logopeda | Doradztwo zawodowe | Świetlica szkolna | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego